Mercedes-Benz & Bez frází Speciální TV a online projekty

Více informací

Tři výjimečné sportovní osudy, které spojuje zkušenost nečekaného přerušení úspěšně rozjeté kariéry. To pro nás byla jedinečná příležitost ke spojení s klientem Mercedes-Benz. Pro cyklus Bez frází internetové televize MALL.TV jsme připravili třídílnou minisérii s podtitulem Síla má mnoho podob. Klienta jsme prostřednictvím vozu Mercedes-Benz GLE prezentovali přirozeným spojením s vyprávěnými příběhy. Celou minisérii najdete zde.

0 Mercedes-Benz & Bez frází

Bellinda Speciální TV a online projekty

Více informací

Ve spojení s oblíbenou mladou zpěvačkou Monikou Bagárovou v roli ambasadorky a vybranými módními a lifestylovými blogerkami vznikla kampaň k podpoře produktu Bellinda Sneakerstyle. Pozitivní reakce followerů i zvýšená poptávka přes e-shop potvrdili úspěch zásahu mladé cílové skupiny, která tráví volný čas na sociálních sítích a také s hudbou, což byl hlavní cíl kampaně.

1 Bellinda

Modrá pyramida - Prostřeno Speciální TV sponzoring

Modrá pyramida - Prostřeno
Více informací

Propojení s divácky oblíbeným pořadem Prostřeno umožnilo využít formu speciální animované obsahové injektáže pro klienta Modrá pyramida v části, která se věnuje bydlení - tzv. šmejdění.

2 Modrá pyramida - Prostřeno

Direct pojišťovna - Fotr na tripu Speciální TV a online projekty

Více informací

Známý automobilový expert Josef Vrtal a Direct pojišťovna spojily síly při dobrodružné výpravě pořadu Autosalon Fotr na tripu. Podpora značky klienta je zde v mnoha podobách, která kromě polepu auta, bannerů či brandingu na oficiálních stránkách pořadu zahrnuje i speciální videotipy – rady na cestu využívané pro sociální sítě či rádiovou kampaň nebo HbbTV aplikaci. Fotra na tripu můžete sledovat zde.

3 Direct pojišťovna - Fotr na tripu

Rauch - My my tea, my music Krátké formáty na míru

Více informací

Spolupráce s hudebníkem Denisem Bennettem přinesla natočení videoklipu Earth - Elixíry, který má dosud více než 2 miliony shlédnutí. Komunikaci jsme podpořili spoluprací s TV Óčko i soutěží pod víčky, pro kterou jsme oslovili také influencery jako Dominik Port, Iamrosie, Kate Rezková.

4 Rauch - My my tea, my music

SEAT Social media management

SEAT
Více informací

Se správou Facebooku a Instagramu jsme přešli na koncept přinášející autentičnost v podobě vizuálů s lidmi v různých situacích. Pro hlavní komunikaci na Instagramu zaměřenou na design, život i různé situace, i pro doplňkovou brandovou komunikaci na Facebooku, realizujeme vlastní focení i produkci. Změnou na IG profilu se podařilo 10ti násobně zvýšit engagement.

5 SEAT

VERTICAL ENTERTAINMENT Social media management

VERTICAL ENTERTAINMENT
Více informací

Kde jinde hledat nejnovější trailery než na Facebooku a Instagramu Vertical Entertainment. Plánujeme a ve spolupráci s klientem vytváříme kampaně pro novinky, které zároveň optimalizujeme a cílíme na publikum s cílem nejvyššího relevantního zásahu.

6 VERTICAL ENTERTAINMENT

Marks & Spencer - Tvoje food story Influenceři

Marks & Spencer - Tvoje food story
Více informací

Širokou nabídku sortimentu Marks & Spencer food prezentujeme v konceptu #tvojefoodstory prostřednictvím sedmi mikroinfluencerů, z nichž každý má svoje chutě, životní styl, svou food story i zaměření. Sledujeme tak novopečené mámy, cestovatele, odborníky na výživu či lifestyle i fashion influencery a blogery, díky kterým jsou příspěvky, stejně tak výběr produktů rozmanité.

7 Marks & Spencer - Tvoje food story

HP – Žiju létem Online kampaň s youtubery

Více informací

Letní aktivace promující ohýbací notebooky HP. 4 youtubery jsme vyslali do 4 evrospkých destinací, v každé plnili úkol s notebookem, který jim zadali jejich fanoušci. Celkem natočili 16 videí, které zhlédlo 2,2 milionu lidí.

8 HP – Žiju létem

Komerční banka – G2 Band Academy Speciální TV projekty

Komerční banka – G2 Band Academy
Více informací

G2 je studentské konto Komerční banky. Společně s TV Óčko jsme pro ně vytvořili celoroční projekt, hledající nadějné mladé kapely, který bude pokračovat i v následujících letech.

9 Komerční banka – G2 Band Academy

Karolína, domácí kuchařka Vlastní TV pořady

Více informací

Karolína Kamberská je zajímavá osobnost. Kromě toho, že je muzikantkou a food kritičkou, sama ráda a dobře vaří. A proto jsme se rozhodli vytvořit TV pořad, ve kterém diváky seznámí se svými rodinnými recepty.

10 Karolína, domácí kuchařka

Vodafone – Trosečníci na D1 Speciální TV projekty

Více informací

Crossmediální projekt, který měl za úkol promovat 100% pokrytí D1 signálem Vodafone. Vytvořili jsme speciální reality show, jejíž obsah se pravidelně objevoval ve zpravodajském bloku TV Prima. FLEMA Media Awards 2015, GRAND PRIX.

11 Vodafone – Trosečníci na D1

Škoda Auto – COOLIAQ Speciální TV projekty

Více informací

Když se spojí ŠKODA KODIAQ a Prima Cool, vznikne COOLIAQ. Cool aktivace pro fanoušky Prima Cool, kteří rádi svou oblíbenou bednu vypnou a vypadnou do přírody. Speciální TV projekt na míru, ve kterém jsme si pohráli se staničním označením Prima COOL (na 2 dny se proměňovalo v COOLIAQ), vytvořili jsme speciální TV upoutávky a cobrandovaný sponzoring. A samozřejmě nesměla chybět webovka www.cooliaq.cz

12 Škoda Auto – COOLIAQ

Rémy Cointreau – Jägerfestmeister Speciální TV projekty

Více informací

Jägermeister to je prostě divočina. A taky nejlíp chutná ledově namražený. A navíc má rád fesťáky. A fesťáky má ráda hromada lidí. A ti zas mají rádi divočinu a ledově namraženého Jägera. A proto vznikl Jäger Fest Meister… Exkluzivní série hodnotící kvalitu letních fesťáků v Česku, kterou úspěšně vysílalo Óčko celé léto 2013.

13 Rémy Cointreau – Jägerfestmeister

Vodafone – Youfest Speciální TV projekty

Více informací

Co baví mladé? Hudba, youtubeři a gaming! A tak jsme Vodafone propojili s eventem Prima TV – Youfest.

14 Vodafone – Youfest

Komerční banka – Cesty k úspěchu Krátké formáty na míru

Více informací

Již několikátým rokem vytváříme pro Komerční banku sérii krátkých televizních dokumentů o úspěšných českých podnicích a ponikatelích.

15 Komerční banka – Cesty k úspěchu

Komerční banka – Semestr Product placement

Komerční banka – Semestr
Více informací

G2 jsme propojili s unikátním projektem Stream.cz. V 6 dílné sérii Adama Sedláka o dvou mladých lidech, kteří prožívají vztah na dálku a spojuje jen moderní komunikační technika. Série vygenerovala přes 1,680 milion zhlédnutí a G konto se v ní objevovalo formou umístění produktu, sponzoringem a display reklamou.

16 Komerční banka – Semestr

Bohemia Sekt Product placement v TV upoutávce

Více informací

Bohemia Sekt sponzorovala romantické filmy na Prima Love. Abychom sponzoring dotáhli k dokonalosti, společně s TV Prima jsme vytvořili speciální romantickou upoutávku, do jejích grafiky i obsahu jsme "namíchali bublinky".

17 Bohemia Sekt

Sportisimo – Parta Maraton Partnerství pořadu, product placement

Více informací

Sportisimo je tradičním partnerem maratonských běhů v ČR. Proto se stali partnerem námi produkovaného pořadu Parta Maraton. Prima Zlatá pecka 2016, 1. místo.

18 Sportisimo – Parta Maraton

Maspex – Česko Slovensko má talent Product placement

Více informací

Základním úkolem bylo zvýšení brand awareness u cílové skupiny všichni 15–25. Jasnou volbou byl talentový formát televize Prima. Podařilo se nám pro produkt nadchnout členy poroty, kteří pak TIGER dostávali přirozeně do děje a nenechali ho jen stát na stolku, jak je obvyklé. Aby se TIGEREM mohli bavit i stovky účinkujících, připravili jsme pro ně v zákulisí TIGER ZONE – chillout místo, kde si mohli sednout, dát si energetický drink a připravit se na výkon na pódiu. Metro Zlatá pecka 2013, 1. místo

19 Maspex – Česko Slovensko má talent

Jameson v Show Jana Krause Product placement

Více informací

Je možné, aby se v pořadu, kde se pije jenom voda pila i whiskey? Je! Když se toho chopíme my! Jsme rádi, že tato exekuce byla oceněna Zlatou peckou za product placement.

20 Jameson v Show Jana Krause

Jan Becher – Rozpal to, šéfe Product placement

Více informací

Dobré jídlo a pití patří k sobě. A tak umístění Becherovky do pořadu Zdeňka Pohlreicha byla jasná volba.

21 Jan Becher – Rozpal to, šéfe

Billa – Karolína, domácí kuchařka Partnerství pořadu, product placement

Více informací

Billa se dlouhodobě spojuje s kvalitními TV pořady o vaření. Stala se tak i hlavním partnerem pořadu Karolína, domácí kuchařka na Prima TV.

22 Billa – Karolína, domácí kuchařka

Komerční banka Online, social media management

Více informací

Kompletní správa sociálních médií. Meziroční nárůst impresí 361 % a počet reakcí od fanoušků o 300 % a to bez navýšení rozpočtu, jen díky kvalitnímu obsahu. Pro klienta také monitorujeme diskuze na on-line prostředí a připravujeme řešení potenciálních krizových komunikací.

23 Komerční banka

Panzani Online, web a social media management

Panzani
Více informací

Rozjezd FB profilu Panzani v ČR. Během necelého roku jsme získali téměř 12 tis fans a zaznamenali 69tis interakcí! Zároveň jsme vytvořili nový web.

24 Panzani

Teď vaří šéf Vlastní TV pořady

Více informací

Úspěšný pořad, který už po několikátou sezonu vytváříme se Zdeňkem Pohlreichem. Pořad vysílá Prima TV vždy na jaře a na podzim v neděli v podvečer.

25 Teď vaří šéf

Rozpal to, šéfe Vlastní TV pořady

Více informací

Grilovací speciál Zdeňka Pohlreicha. Vysílá Prima TV vždy před létem, každou neděli v podvečer.

26 Rozpal to, šéfe

Parta Maraton Vlastní TV pořady

Více informací

Běh je čím dál populárnější sportovní disciplínou a proto jsme vytvořili unikátní doku reality sérii pro ČT 2. Partnery se stali Sportisimo, VW a Birell. V tuto chvíli chystáme již druhou sérii.

27 Parta Maraton

Ferdinandovy zahrady Vlastní TV pořady

Více informací

Ferdinand Leffler je nejoceňovanější český zahradní architekt úspěšný i v zahraničí. A tak v našem společném pořadu, vysílaném na ČT1 a ČT2,  bude proměňovat české zahrady, zahrádky a balkony asi tak, jako před lety Zdeněk Pohlreich měnil českou kuchyni.

28 Ferdinandovy zahrady

Chio Speciální TV sponzoring

Více informací

Spojení chipsů Chio Exxtra Deep s Prima COOL v podobě co-brandovaného sponzorského vzkazu.

29 Chio

McDonald’s Cup Krátké formáty na míru

Více informací

Série krátkých pořadů s reportážemi z McDonald’s Cupu, největšího fotbalového turnaje základních škol v ČR. Sérii vysílala stanice ČT sport v roce 2016.

30 McDonald’s Cup

Freeman Entertainment Krátké formáty na míru

Více informací

Premiéru filmu Batman vs. Superman jsme podpořili spolupráci s youtubery, kteří vyrazili do ulic Prahy převlečení právě za tyto dvě komiksové postavy.

31 Freeman Entertainment